BALAYAGE SEMINÁŘE PRO UČILIŠTĚ - KADEŘNICKÝ OBOR

04.05.2024

"Balayage semináře speciálně připravené pro učiliště kadeřnického oboru představují pro naše vzdělávací prostředí opravdovou osvěžující změnu a zdroj inspirace." 

Letos jsem měla tu čest spolupracovat s dvěma úžasnými učilišti v Poličce a Brně, a zpětná vazba, kterou jsem obdržela, mě nesmírně potěšila. Těším se na další školní rok, kdy naše spolupráce pokračuje, a doufám, že se k nám připojí ještě více škol, které chtějí svým žákům umožnit rozvoj v dokonalosti.

Výuka budoucích kadeřníků je pro mě naplňujícím zážitkem. Každý seminář je intenzivním dnem plným učení, aktivních diskuzí, opakování a inspirativních momentů. Poskytujeme jim náhledy do nejnovějších trendů zahraničního kadeřnictví, účastníme se workshopů a sdílíme si tipy a triky. Ale to nejdůležitější je, že je to den plný smíchu. Mé úsilí je plně zaměřeno na ně, na jejich potřeby a růst. Jsem zde pro ně, věnuji jim veškerou svoji pozornost, odpovídám na všechny jejich otázky. "Jsem tu, abych je podpořila při překonávání překážek a abych je inspirovala."

Chci, aby každý ze studentů cítil, že kadeřnictví je skvělý obor, který má smysl, a že jejich práce může mít hluboký význam. Snažím se jim ukázat, že i jako kadeřníci mohou dosáhnout významných úspěchů a naplnit své sny. Těším se na další setkání plné vzájemného obohacení a inspirace.