SPLNĚNÍ SNŮ

28.10.2023

Mým snem bylo stát se ambasadorkou a technoložkou / lektorkou v oboru kadeřnictví, a dnes, díky úžasnému týmu z firmy New Flag a mé neochvějné odhodlanosti, pilnosti a vášni k mé práci, se mi tento sen splnil. Tento příběh je o tom, jak odhodlání a touha po změně mohou změnit celý váš život.

Díky nezdolnému odhodlání a vynikajícímu týmu z firmy New Flag jsem mohla částečně dosáhnout svých snů. Stala jsem se ambasadorkou a budoucí technoložkou pro australskou značku EVO. Můj příběh je o tom, jak vlastní touha po změně a nesmlouvavost mohou zásadně změnit váš život.

Díky mé dlouholeté zahraniční praxi jsem měla jedinečný pohled na výuku a školení v oboru kadeřnictví. Zjistila jsem, že to může jít i jinak, a to jednodušeji, rychleji a precizněji. Chtěla jsem předat tuto perspektivu dalším lidem, kteří touží rozvíjet své dovednosti ve svém oboru, a to se mi v nejbližším čase splní.

Dnes jsem hrdá na to, že mohu být inspirací a mentorkou pro další nadějné kadeřníky. Moje cesta ke splnění snu a mému novému povolání je důkazem toho, že s odhodláním a podporou týmu lze dosáhnout cílů, které se zdají nemožné. Můžeme změnit svůj život a otevřít nové možnosti, když nejsme odmítáni a jdeme za svými sny.

Mým cílem je přinášet nové způsoby výuky, které posunou kadeřnicky kupředu. Chci inspirovat a motivovat lidi k tomu, aby se stali mistry svého řemesla. Díky mému novému postavení mám možnost sdílet své znalosti a zkušenosti s lidmi po čechách a slovensku.

Je úžasné, jak vášně a odhodlání mohou otevřít dveře k novým příležitostem. Věřím, že když věříte ve své sny a tvrdě na nich pracujete, můžete dosáhnout všeho, co si přejete. Děkuji všem, kteří mě podpořili na mé cestě, a těším se na to, co přinese budoucnost. Společně můžeme změnit styl výuky a přinést pozitivní změnu do životů mnoha lidí."