ZALOŽENÍ AKADEMIE

03.12.2023

Založení mé akademie pro balayage techniky vychází z mé touhy spojit nejlépe osvědčené postupy z celého světa s jedinečným vkusem naší místní komunity. Během mého působení v zahraničí jsem byla svědkem široké škály inovativních přístupů k úpravě vlasů, které mě naplňují nadšením a inspirací.

S rozhodnutím založit akademii jsem chtěla přenést tuto bohatou paletu znalostí a technik do naší místní komunity. Chci vytvořit prostředí, kde se propojí mezinárodní standardy s naší jedinečnou kreativitou. Mým cílem není jen představit zahraniční trendové postupy, ale také vytvořit nový standard pro balayage, kde se kreativita může rozvíjet a kde každý může najít svůj vlastní hlas.

Věřím, že přenášením mezinárodních standardů a technik můžeme obohatit naši místní scénu, přinášejíc do naší komunity nové trendy a inspirace. Ať už jste začátečník nebo zkušený profesionál, mé kurzy a akce mají za cíl posunout naše možnosti v oblasti kadeřnictví na vyšší úroveň. Chci vytvořit prostor pro společné objevování, učení se a inspiraci, abychom společně formovali nové standardy a trendy v oblasti balayage.